Sale!

Koszulka Zielona GrandpaGang z Serii “Ku Pamięci Dziadka Wieśka”

130,00 105,00

Clear
SKU: N/A Category:

Koszulka Zielona GrandpaGang z Serii “Ku Pamięci Dziadka Wieśka”

ODDYCHAJĄCE I SZYBKOSCHNĄCE MATERIAŁY

Zapomnij o tanich plastikach

Oddychający poliester stworzony do produkcji strojów sportowych, specjalnie modyfikowana przędza o zwiększonej oddychalności.

Jak działa? Dzięki specjalnej budowie przędza charakteryzuje się dużą łatwością przenoszenia wilgoci z powierzchni skóry w przestrzenie, skąd łatwiej paruje. Zamiast skupiać krople potu w lokalne skupiska o wysokiej wilgotności (czytaj – zamiast powodować mokre plamy pod pachami czy na klacie) – dzianina bardzo sprawnie rozprowadza wilgoć na większe powierzchnie, dzięki czemu szybciej odparowuje i schnie. A mniejsza wilgotność na większej powierzchni wywołuje jednocześnie przyjemne poczucie chłodu.

Materiał nie rozkłada się pod wpływem promieniowania słonecznego UV. Dzięki temu znacząco ograniczony jest nieprzyjemny zapach charakterystyczny dla tańszych poliestrów. Ale nawet tak zaawansowane technologicznie materiały trzeba prać 😉 Tu nie pomoże magia ani antyperspirant. 40 stopni w pralce w środkach do prania sportowych fatałaszków.

NADRUK SUBLIMACYJNY 

Niewyczuwalny i niespieralny

Koszulka fullprint została zadrukowana maszynami epson, oryginalnymi tuszami. Zero tańszych półśrodków.  Nadruk nie jest szkodliwy dla zdrowia (a to różnie w różnych miejscach bywa… naprawdę…).  Cała koszulka oddycha a nadruk jest neutralny dla parametrów materiału, jego przewiewności i elastyczności. Po prostu go nie czujesz.  To nie sztywna farba, nie folia..

Jak dobrać Rozmair

Rozmiar

Męska XS, Męska S, Męska M, Męska L, Męska XL, Męska XXL, Damska XS, Damska S, Damska M, Damska L, Damska XL, Dziecięca 104, Dziecięca 116, Dziecięca 128, Dziecięca 140, Dziecięca 145, Dziecięca 152

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Koszulka Zielona GrandpaGang z Serii “Ku Pamięci Dziadka Wieśka””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like…